Okänd konstnär

Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, uppfäst på pannå, osignerad, 1800-talets andra hälft, 32x53 cm.

Skick efter ålder med krackelyr, gulnad fernissa samt mindre färgbortfall.

895228

2021-03-30