Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, uppfäst på pannå, osignerad, 1800-talets andra hälft, 32x53 cm.
Skick efter ålder med krackelyr, gulnad fernissa samt mindre färgbortfall.
895228
2021-03-30