Hilding Linnqvist akvarell
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HILDING LINNQVIST (1891-1984): Mansfigur i dräkt, akvarell på papper, monogramsignerad etikett från "Gustav Knauer, Be[rlin] / Kunst-Abteilung, nr 6795", ca 36,5x25,5 cm
Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling
oramad, i passepartout
895231
2021-03-27