Hilding Linnqvist akvarell

Hilding Linnqvist akvarell
Hilding Linnqvist akvarell

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HILDING LINNQVIST (1891-1984): Mansfigur i dräkt, akvarell på papper, monogramsignerad etikett från "Gustav Knauer, Be[rlin] / Kunst-Abteilung, nr 6795", ca 36,5x25,5 cm

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

oramad, i passepartout

895231

2021-03-27