Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NILS JONSSON, "Arild", sideboard, för Troed,1950/60-tal, skjutdörrar med bakomliggande hyllor, lådor, fanér i teak, höjd ca 78 samt 190x43 cm

Hål upptaget i bakstycket, bruks och åldersrelaterat slitage

895235

2021-04-01