Lennart Rodhe litografi
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LENNART RODHE (1916-2005): "Ridån och molnet", serigrafi, signerad och daterad, Lennart Rodhe -1971, numrerad 33/75, ca 30x40,5 cm
LITTERATUR: Millroth s. 83
Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling
oramat, i passepartout
895236
2021-03-27