Lennart Rodhe litografi

Lennart Rodhe litografi
Lennart Rodhe litografi

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

LENNART RODHE (1916-2005): "Ridån och molnet", serigrafi, signerad och daterad, Lennart Rodhe -1971, numrerad 33/75, ca 30x40,5 cm

LITTERATUR: Millroth s. 83

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

oramat, i passepartout

895236

2021-03-27