ALVAR JANSSON

ALVAR JANSSON
ALVAR JANSSON
ALVAR JANSSON
ALVAR JANSSON
ALVAR JANSSON
ALVAR JANSSON

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ALVAR JANSSON (1922-1991): figur i skogslandskap med älgar, signerad, olja på duk, ca 44x34 cm

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

895237

2021-03-27