Skåp
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SKÅP, 1900-talets mitt, luckor med bakomliggande hyllor samt 4 lådor, fanér i teak, handtag i mässing, nyckel finns, höjd ca 155 samt 118x46 cm
Kuntoraportti
Bruks och åldersrelaterat slitage
895238
Päivämäärä:
2021-04-01