Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SKÅP, 1900-talets mitt, luckor med bakomliggande hyllor samt 4 lådor, fanér i teak, handtag i mässing, nyckel finns, höjd ca 155 samt 118x46 cm

Kuntoraportti

Bruks och åldersrelaterat slitage

895238

Päivämäärä:

2021-04-01