Curt Asker samt Lennart Ashenbrenner

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CURT ASKER (1930-2015) Komposition, signerade samt daterad -86, akvarell/blandteknik, bladmått ca 31x23 cm

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

Ej examinerad ur ram

895243

2021-03-27