Ulrik Samuelson självporträtt
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ULRIK SAMUELSON (född 1935): självporträtt, litografi, signerad Ulrik Samuelson, daterad -00, numrerad 76/120, blindstämpel (originallitografi), bildmått ca 44,5x31,5 cm
Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling
i passepartout
895244
2021-03-27