Torsten Renqvist teckning

Torsten Renqvist teckning
Torsten Renqvist teckning
Torsten Renqvist teckning
Torsten Renqvist teckning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TORSTEN RENQVIST (1924-2007): teckning, monogramsignerad och daterad T.R 56, krita på papper, ca 23x15 cm

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

Ej examinerad ur ram

895245

2021-03-27