Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
ELIS BERGH, vas, Kosta, 1936, hexagonalt konande form, gröntonad glasmassa, signerad, höjd 23,5 cm.
Repor undertill samt en kantnagg.
895246
2021-04-04
Gör en kostnadsfri värdering här