Jardiniere jugend

Jardiniere jugend
Jardiniere jugend
Jardiniere jugend
Jardiniere jugend
Jardiniere jugend
Jardiniere jugend

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

JARDINIERE, flintgods, jugend, tidigt 1900-tal, profilerad form med två hänklar, dekor av blommor, längd 36 cm.

Mindre ej iögonfallande nagg, smärre krackelyr, i övrigt fint skick efter ålder.

895251

2021-04-04