SUSAN WEIL: "Square"

SUSAN WEIL:
SUSAN WEIL:
SUSAN WEIL:
SUSAN WEIL:

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SUSAN WEIL (USA, född 1930): "Follow", signerad och daterad 1978, akvarell, bildmått ca 55x76

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

Ej examinerad ur ram

895263

2021-03-27