John Wipp oljemålning
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
JOHN WIPP (1927-2005):"Inget svar", signerad och daterad John Wipp - 68, olja på duk, ca 73x60 cm
Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling
Kuntoraportti
895265
Päivämäärä:
2021-03-27