Harriet Löwenhjelm
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HARRIET LÖWENHJELM (1887-1918): "Den fredlöse", etsning och akvatint, osignerad, bildmått ca 30,2x13,5, bladmått 52,5x30 cm
Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling
Bladet mörknat, nålhål i hörnen, oramad, i passepartou
895266
2021-03-27