Harriet Löwenhjelm

Harriet Löwenhjelm
Harriet Löwenhjelm

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HARRIET LÖWENHJELM (1887-1918): "Den fredlöse", etsning och akvatint, osignerad, bildmått ca 30,2x13,5, bladmått 52,5x30 cm

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

Bladet mörknat, nålhål i hörnen, oramad, i passepartou

895266

2021-03-27