GÜNTER FRUHTRUNK

GÜNTER FRUHTRUNK
GÜNTER FRUHTRUNK
GÜNTER FRUHTRUNK
GÜNTER FRUHTRUNK

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GÜNTER FRUHTRUNK (1923-1982): "Epitaph pour app", signerad samt numrerad a tergo 133/200, screenprint på plast, ca 71x69 cm

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

895267

2021-03-27