Lasse Persson
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
LASSE PERSSON (1937-1999): standmotiv, etsning, signerad och daterad Lasse Persson -72, numrerad 4/20, bildmått ca 24,5x33, bladmått 46x59,5 cm, med dedikation: "Till Ingmar med bästa hälsningar från vännen Lasse Persson"
Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling
Ställvis nedsmutsning i marginalen, oramad, i passepartout
895268
2021-03-27