Lasse Persson

Lasse Persson
Lasse Persson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

LASSE PERSSON (1937-1999): standmotiv, etsning, signerad och daterad Lasse Persson -72, numrerad 4/20, bildmått ca 24,5x33, bladmått 46x59,5 cm, med dedikation: "Till Ingmar med bästa hälsningar från vännen Lasse Persson"

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

Ställvis nedsmutsning i marginalen, oramad, i passepartout

895268

2021-03-27