Olle Borg olja på plåt

Olle Borg olja på plåt
Olle Borg olja på plåt
Olle Borg olja på plåt
Olle Borg olja på plåt
Olle Borg olja på plåt
Olle Borg olja på plåt

Klubbat för:

10 500 SEK

7 000 SEK

OLLE BORG (född 1960): komposition, signerad samt daterad a tergo Olle Borg 2016, olja på plåt, ca 60x72 cm

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

895269

2021-03-27