Curt Asker

Curt Asker
Curt Asker
Curt Asker
Curt Asker

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CURT ASKER (1930-2015) Komposition, signerade samt daterad -88, akvarell, bildmått ca 66x50 cm

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

Ej examinerad ur ram

895270

2021-03-27