Stig Slas Claesson
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STIG (SLAS) CLAESSON (1928-2008): Flicka med knytnäve höjd, Nina, krita, signerad och daterad Stig Claesson -75, ca 41,5x59,5 cm
Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling
oramad, i passepartout.
895271
2021-03-27