Stig Slas Claesson

Stig Slas Claesson
Stig Slas Claesson
Stig Slas Claesson
Stig Slas Claesson

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STIG (SLAS) CLAESSON (1928-2008): Flicka med knytnäve höjd, Nina, krita, signerad och daterad Stig Claesson -75, ca 41,5x59,5 cm

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

oramad, i passepartout.

895271

2021-03-27