Beck & Jung

Beck & Jung
Beck & Jung
Beck & Jung
Beck & Jung
Beck & Jung
Beck & Jung

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 och Bo Ljungberg 1939-2000): 2 st, offsettryck, utan titlar, signerade, numrerade 164/275, resp. 33/275, daterade 1974, ca 62x45 cm

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

Oramade, i passepartout

895279

2021-03-27