Beck & Jung
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 och Bo Ljungberg 1939-2000): 2 st, offsettryck, utan titlar, signerade, numrerade 164/275, resp. 33/275, daterade 1974, ca 62x45 cm
Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling
Oramade, i passepartout
895279
2021-03-27