Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
JOSEFINA HOLMLUND (1827-1905): Flicka vid träd signerad J Holmlund, olja på duk, 19x10 cm
Zustandsbeschreibung
895287
2021-03-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner