Josefina Holmlund olja

Josefina Holmlund olja
Josefina Holmlund olja
Josefina Holmlund olja
Josefina Holmlund olja
Josefina Holmlund olja
Josefina Holmlund olja
Josefina Holmlund olja
Josefina Holmlund olja

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

JOSEFINA HOLMLUND (1827-1905): Flicka vid träd signerad J Holmlund, olja på duk, 19x10 cm

Zustandsbeschreibung

895287

2021-03-25