Fernandez Arman
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): "Suite for violin", litografi, ur "Suite for violin opus I-VI" 1973, signerad, numrerad 67/125, ca 69x49,5 cm
LITTERATUR: Moreau s. 245
Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling
Oramat, i passepartout.
895288
2021-03-27