Fernandez Arman

Fernandez Arman
Fernandez Arman

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): "Suite for violin", litografi, ur "Suite for violin opus I-VI" 1973, signerad, numrerad 67/125, ca 69x49,5 cm

LITTERATUR: Moreau s. 245

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

Oramat, i passepartout.

895288

2021-03-27