Sam Arsenius oljemålning

Sam Arsenius oljemålning
Sam Arsenius oljemålning
Sam Arsenius oljemålning
Sam Arsenius oljemålning
Sam Arsenius oljemålning
Sam Arsenius oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

1 500 SEK

SAM ARSENIUS (1857-1912): Hästporträtt, signerad och daterad 1892, olja på duk, ca 40x50 cm

895294

2021-03-28