Klubbat för:
7 000 SEK
6 000 SEK
OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Ros, signerad och daterad Olle Hjortzberg 191?, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 26x21 cm
895299
2021-03-25