Olle Hjortzberg oljemålning

Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning

Klubbat för:

7 000 SEK

6 000 SEK

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Ros, signerad och daterad Olle Hjortzberg 191?, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 26x21 cm

895299

2021-03-25