Valdemar Pyysiänen pastell

Valdemar Pyysiänen pastell
Valdemar Pyysiänen pastell
Valdemar Pyysiänen pastell
Valdemar Pyysiänen pastell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VALDEMAR PYYSIÄINEN (1902-1978): Figurkomposition, krita på papper, signerad, daterad -54, ca 36,5 x 33,5 cm

Oramad

895303

2021-03-28