Joseph Magnus Stäck oljemålning

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOSEPH MAGNUS STÄCK (1812-1868): Månskenslandskap med ruin, signerad och daterad JM Stäck 1850, olja på duk, ca 28x40 cm

Duklagning, smärre ytskador, repor

895305

2021-03-25