Modulsystem Poul Cadovius

Modulsystem Poul Cadovius
Modulsystem Poul Cadovius
Modulsystem Poul Cadovius
Modulsystem Poul Cadovius
Modulsystem Poul Cadovius
Modulsystem Poul Cadovius
Modulsystem Poul Cadovius
Modulsystem Poul Cadovius
Modulsystem Poul Cadovius
Modulsystem Poul Cadovius
Modulsystem Poul Cadovius
Modulsystem Poul Cadovius
Modulsystem Poul Cadovius
Modulsystem Poul Cadovius
Modulsystem Poul Cadovius
Modulsystem Poul Cadovius
Modulsystem Poul Cadovius
Modulsystem Poul Cadovius

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

POUL CADOVIUS, "System Royal", modulsystem, vägghängt, fanérat i palisander, bestående av: 5 st väggdelar, 3 väggmoduler, hyllplan samt tidningshylla, väggdelar ca höjd 223x80 cm

CITES-Intyg inom EU medföljer

Skador, slitage, märken

895307

2021-03-28