Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALBIN AMELIN (1902-1975): Blomsterstilleben, signerad och daterad Amelin 49, 202/260, färglitografi, bildmått 75x54 cm
Gulnad
895309
2021-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här