Albin Amelin litografi

Albin Amelin litografi
Albin Amelin litografi
Albin Amelin litografi
Albin Amelin litografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALBIN AMELIN (1902-1975): Blomsterstilleben, signerad och daterad Amelin 49, 202/260, färglitografi, bildmått 75x54 cm

Gulnad

895309

2021-03-26