Helmtrud Nyström färgetsning
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HELMTRUD NYSTRÖM (född 1939): utan titel, komposition, färgetsning, numrerade 103/225, signerad Helmtrud Nyström, bildmått ca 39x39, 70x60 cm
Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling
Oramad, i passepartout
895311
2021-03-27