Helmtrud Nyström färgetsning

Helmtrud Nyström färgetsning
Helmtrud Nyström färgetsning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HELMTRUD NYSTRÖM (född 1939): utan titel, komposition, färgetsning, numrerade 103/225, signerad Helmtrud Nyström, bildmått ca 39x39, 70x60 cm

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

Oramad, i passepartout

895311

2021-03-27