Barskåp 1960-tal
Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BARSKÅP, 1960-tal, Danmark/Sverige, fanér i rio palisander, invändigt med inredning, 2 utdragbara skivor, höjd ca 116, 120x46 cm
CITES-Intyg inom EU medföljer
Slitage, märken förekommer
895315
2021-03-28