Barskåp 1960-tal

Barskåp 1960-tal
Barskåp 1960-tal
Barskåp 1960-tal
Barskåp 1960-tal
Barskåp 1960-tal
Barskåp 1960-tal
Barskåp 1960-tal
Barskåp 1960-tal
Barskåp 1960-tal
Barskåp 1960-tal

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BARSKÅP, 1960-tal, Danmark/Sverige, fanér i rio palisander, invändigt med inredning, 2 utdragbara skivor, höjd ca 116, 120x46 cm

CITES-Intyg inom EU medföljer

Slitage, märken förekommer

895315

2021-03-28