Lindorm Liljefors

Lindorm Liljefors
Lindorm Liljefors
Lindorm Liljefors
Lindorm Liljefors
Lindorm Liljefors
Lindorm Liljefors

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Landskap med hare samt hundar, signerad Lindorm L, olja på pannå, 40x56 cm

895316

2021-03-26