Soffbord Johannes Andersen

Soffbord Johannes Andersen
Soffbord Johannes Andersen
Soffbord Johannes Andersen
Soffbord Johannes Andersen
Soffbord Johannes Andersen
Soffbord Johannes Andersen
Soffbord Johannes Andersen
Soffbord Johannes Andersen
Soffbord Johannes Andersen
Soffbord Johannes Andersen

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JOHANNES ANDERSEN, "Capri", soffbord, Trensum, Danmark, 1960-tal, teak, höjd ca 50, 170x90 cm

Ett ben med lagning, sarg med spricka, slitage, märken

895329

2021-03-25