Figurscen oljemålning

Figurscen oljemålning
Figurscen oljemålning
Figurscen oljemålning
Figurscen oljemålning
Figurscen oljemålning
Figurscen oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Figurscen, olja på duk, 42x34 cm

Krackelyr, smärre punktering

895331

2021-03-28