Gustav Sundin oljemålning

Gustav Sundin oljemålning
Gustav Sundin oljemålning
Gustav Sundin oljemålning
Gustav Sundin oljemålning
Gustav Sundin oljemålning
Gustav Sundin oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAV SUNDIN (1888-1964): interiör med blomkruka, signerad, olja på duk, ca 62x45 cm

Smärre ytskador

895335

2021-03-28