Tennfat

Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

100 EUR

FAT, 3 st, tenn, diameter 22 - 22,5 cm, 1800-tal

Åldersrelaterat slitage.

895340

2021-03-28