Torsten Renqvist
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TORSTEN RENQVIST (1924-2007): "Fågelpromenad", litografi, Konstfrämjandet 1955, signerad, numrerad 244/260, ca 58x73 cm
Med dedikation: "Till Domenico Inganni från vännen Torsten Renqvist
Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling
oramat, i passepartout
895341
2021-03-27