Torsten Renqvist

Torsten Renqvist
Torsten Renqvist

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TORSTEN RENQVIST (1924-2007): "Fågelpromenad", litografi, Konstfrämjandet 1955, signerad, numrerad 244/260, ca 58x73 cm

Med dedikation: "Till Domenico Inganni från vännen Torsten Renqvist

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

oramat, i passepartout

895341

2021-03-27