Sven X-et Erixson färglitografier

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

SVEN X-ET ERIXSON (1899-1970): (5) ur "Carmen", 1954, signerade Sven Erixson, färglitografier, ur mapp som gavs ut i 250 exemplar, samt 50 H.C., numrerade endast på försättsblad, bladstorlek ca 45x54 cm, mapp medföljer ej

Gulnader, ett blad med fuktskada

895344

2021-03-31