Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅP, buffé,1920-tal, bonad björkfanér, med balusterformade ben, skuren dekor, två dörrar, invändigt med tre lådor på en sida, ett hyllplan på andra sidan, höjd ca 77cm 165x55 cm

Bruks- samt åldersrelaterat slitage med repor och avskavningar. Ena bakstycket fattas.
Nyckel finns.

895347

2021-03-31