Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
KOFFERT, Breakless Trunks, USA, ca 1930-tal, beslag av metall, läder, invändigt med inredning, resetiketter, ca 102, 62x56 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, deffekt lås, olåst
895351
2021-03-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner