Koffert

Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

KOFFERT, Breakless Trunks, USA, ca 1930-tal, beslag av metall, läder, invändigt med inredning, resetiketter, ca 102, 62x56 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, deffekt lås, olåst

895351

2021-03-31