Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ROLAND SVENSSON (1910-2003): skärgårdsbåt i vinterlandskap, signerad Roland S, 118/360, litografi, ca 39x32 cm
Zustandsbeschreibung
895360
2021-03-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner