Inge Törner oljemålning

Inge Törner oljemålning
Inge Törner oljemålning
Inge Törner oljemålning
Inge Törner oljemålning
Inge Törner oljemålning
Inge Törner oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

1 500 SEK

INGE TÖRNER (1908-1995), trut på stenhäll, daterad 1944, olja på duk, ca 60x73 cm

895363

2021-03-28