Jordi Arkö

Jordi Arkö
Jordi Arkö

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

JORDI ARKÖ (född 1951): "Tupplur", etsning, signerad, numrerad 3/110 samt daterad 1981, bildmått ca 39,5 x 49,5, bladmått 53,5 x 71 cm

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

Oramad, i passepartout

895370

2021-03-27