Karel Appel

Karel Appel
Karel Appel
Karel Appel
Karel Appel
Karel Appel
Karel Appel
Karel Appel
Karel Appel
Karel Appel
Karel Appel
Karel Appel
Karel Appel
Karel Appel
Karel Appel
Karel Appel
Karel Appel

Klubbat för:

3 400 SEK

4 000 SEK

KAREL APPEL, "Tete dansante", färglitografi 1973, upplaga 38/120, signerad Appel 73, bladmått ca 58x72

895371

2021-04-18